Právě si prohlížíte V kůži člena COMMANDOS

V kůži člena COMMANDOS

Téměř dvě desítky zájemců z řad široké veřejnosti dostaly o uplynulém víkendu možnost vyzkoušet si, co obnáší působení v rámci zájmového sdružení COMMANDOS. To působí při Univerzitě obrany po celou dobu její existence a nabízí svým členům možnost ověřit sílu své motivace, psychickou odolnost směrem ke zvládání zátěžových situací a požadovanou poměrně vysokou úroveň fyzické připravenosti.

Účastníky z řad středoškoláků vybrali pracovníci Oddělení marketingu na základě soutěže na sociálních sítích. Zájemci v příspěvcích popisovali svá očekávání a mohli označit osobu, kterou by vzali s sebou. Ze všech přispěvatelů pak losem bylo vybráno dvacet účastníků.

„Akce se i přes mírnou nepřízeň počasí (část noci ze čtvrtku na pátek a sobotní dopoledne se neobešlo bez mrholení) vydařila. Všichni přítomní středoškoláci absolvovali všechny činnosti s patřičným zápalem. Minimálně polovina z nich by zcela jistě byla velmi vhodnými studenty Univerzity obrany,“ hodnotí víkendovou akci vedoucí skupiny COMMANDOS docent Zdeněk Flasar. Jeho zajímavý popis víkendového dění tvoří přílohu této zprávy.

Ke stažení: Zdeněk Flasar: V kůži člena COMMANDOS

Autor: Viktor Sliva s přispěním Zdeňka Flasara, foto: skupina COMMANDOS